Radek Letocha druhý na Běhu kolem Doubravky

První listopadovou neděli se v Teplicích pod Doubravkou utkali běžci o vítězství již v 79. ročníku Běhu kolem Doubravky. Náš klub reprezentovalo 13 běžců napříč všemi kategoriemi. Nejlépe si vedl Radek Letocha, který se umístil na druhém místě v hlavním závodu na 4200 m. Tento závod se běhá jako memoriál Ladislava Kořána – zakladatele tohoto závodu. Ještě 400 m před cílem Radek vedl, ale v cílové rovince se před něj probojoval Jan Hřích z AK Louny. Druhým medailistou je Jan Bajbora, který se na desetikilometrové trati umístil celkové na čtvrtém místě, ale v kategorii do 49ti let zvítězil. Druhou zlatou medaili vybojoval Václav Kopenec v kategorii předškoláci. Medailistům gratulujeme. Ostatní umístění naleznete ve výsledcích.

Na závod se přišlo podívat pár běžeckých osobností: Rudolf Vorlíček – bývalý reprezentant ČSSR v běhu na 3000 m př., Miroslav Bauckmann – reprezentoval ČSSR hlavně v krosech, Jana Bauckmannová – Kučeríková Slovenská a Československá reprezentantka v bězích na 1500 m a 3000 m. Startérem byl již tradičně pan Jiří Podsedník – bývalý terenér Mileny Matějkovičové. Závod si nenechal ujít ani Jan Mairich trenér bývalých vinikajících běžců Kout, Bauckmann, Pipa,…. Momentálně trénuje právě Radka Letochu.