Aprílový běžecko-chodecký víkend

První aprílový víkend je nabitý běžeckými a chodeckými akcemi. 

01. 04. 2023 – Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň v Jablonném nad Orlicí. Ústecký kraj bude reprezentovat 27 běžkyň a běžců. Náš klub bude v kategorii dorostu reprezentovat Charles Linhart. Držíme palce.

01. 04. 2023 – 1/2MARATON PRAHA. Bohužel momentálně nemáme v kraji ani v klubu běžce, kteří by mohli bojovat o medailová umístění. Městský běh. Půlmaraton jsem běhal moc rád, ale tento jsem nikdy neběžel.

01. 04. 2023 – Krušnohorský lesní půl-maratón 2023. Krásná a náročná trať úbočím Krušných hor. Akce pro všechny, kteří rádi běhají v přírodě. Pořádá Pavel Antl.

01. 04. 2023 – Výběh na Milešovku

02. 04. 2023 – 59. ročník tradičního závodu Jarní běh zámeckým parkem v Krásném Dvoře. Býval to poslední jarní kros v kraji. Po něm už se běžci připravovali na dráhovou sezonu. Krásné prostředí zámeckého parku. Mě ta trať nikdy neseděla.

02. 04. 2023 – 1. kolo chůze I. ligy mužů a žen, sk. A, B a II. ligy mužů a žen, sk. A, B, C. Rumburk – líheň chodců. I přes to, že chůze není v kraji mezi TOP disciplínami, dosahují v ní závodníci velmi dobré výsledky. Náš klub reprezentují nezničitelní veteráni Jaroslav Pták – ročník 1947 a Josef Kalát – ročník 1955. Chlapi makejte!