Bronzový kros v Táboře

Charles Linhart, Adam Bažant, Prokop Sebránek, Klára Červenková, Eliška Rožcová, Veronika Rožcová, Eva Anna Mašková – toto je celá naše výprava na MČR mládeže v krosu.
11.4. proběhlo v Táboře za krásného jarního počasí Mistrovství ČR mladšího žactva, staršího žactva a dorostu v krosu. Pro náš klub bylo toto mistrovství úspěšné. Dokonce bronzově úspěšné. Bronzovou medaili vybojoval mladší žák Prokop Sebránek – svěřenec Zdeňka Bažanta. Prokop se nenechal strhnout rychlým začátkem některých závodníků. Z počátku se pohyboval kolem šestého místa. Po prvním kilometru měl již za sebou všechny, kteří závod přepálili a bezpečně si hlídal třetí místo. Gratulace patří jak Prokopovi, tak jeho trenérovi. Přejeme Prokopovi další úspěchy snad letos na dráze. Zdeněk Bažant je zárukou rozumného tréninku takto mladého závodníka a tím je i velká naděje, že v dalších letech úspěšně přejde do kategorie staršího žactva a pak dále do dorostu.
Díky všem za výbornou reprezentaci našeho klubu.
Video ze závodu můžete shlédnout na klubovém Facebooku. Fotografie na klubovém Rajčeti.