Zpravodaj bílinské atletiky.

Letošní atletická sezona měla začít přespolními běhy, ale kvůli nákaze jsou tyto zrušeny. Dráhová sezona našeho klubu má začít 25.4.2020 Zahajovacími závody. Zatím to vypadá všelijak, ale věřme, že závody proběhnou. Příprava a tréninky probíhají omezeně a individuálně a závodníci mají více volného času. Tento můžeme využít třeba ke vzpomínce na to, jak jsme kdysi závodili. Vzpomínáme my starší. Vy mladší si můžete rozšířit své znalosti o historii klubu.
Rok 1992 a finále atletické národní ligy – závod, který vstoupil do historie klubu tehdy ještě pod názvem Lokomotiva Bílina. Je to největší úspěch našeho klubu v jeho dějinách. O tom, jak vše probíhalo si přečtěte ve zpravodaji, který napsal Ing. Čestmír Duda tehdejší vedoucí družstva.

Foto je pouze ilustrační.