Úspěšné přebory dospělých

V neděli proběhly v Praze na Strahově Halové krajské přebory. Chřipková epidemie se negativně podepsala na naší účasti. 15 odolných se pustilo do boje s krajskou i mimo krajskou elitou. Mimo krajští závodníci pěkně rozvlnili stojaté krajské vody. Naši se ziskem 9ti medailí obsadili druhé místo za USK Provod Ústí n.L., kteří suverénně ovládli halové přebory.
Nejúspěšnějším atletem přeborů se stal náš Tonda Janetka. Zvítězil na 200 m časem 22.56 sec. a na 400 m dosáhl času 50.03 sec. Šanci na medaili měl i na 60 m, kde ale díky pomalejšímu startu obsadil čtvrté místo. Další zlaté medaile vybojovali Kateřina Šilerová na 60 m př. časem 09.95 sec. A Klára Francouzová ve skoku o tyči výkonem 2.57 m.
Stříbrem cinkali Klára Francouzová na 60 m př. výkonem 11.30 sec., Vítězslav Schüssmann ve skoku o tyči výkonem 3.71 m a Markéta Hofmanová též tyčkařka výkonem 2.22 m.
Bronzem se může chlubit Thao Linh Dang z běhu na 800 m, kde dosáhla času 2:24.12 a Kateřina Šilerová, která trojskokem skočila 10.54 m.
Nejnapínavějším závodem bylo finále na 60 m, kde spolu vyrovnaně bojovali Armin Ntemo USK Provod Ústí n.L. (v lize hostující za náš klub) a Martin Lecjaks z AK Most, o jejichž pořadí rozhodli tisíciny sekundy. Závodů se celkem i s cizáky zúčastnilo 419 atletů. Krajských bylo pouze 152.
Halové závody jsou pro nás výborným zpestřením náročné zimní přípravy.