Lukáš Hodboď ozdobou Bílinské půlky

Včera se na našem stadionu konal skutečně svátek atletiky. Na tradiční mítink Bílinskou půlku dorazil náš odchovanec Hakim Saleh se svými kamarády, zkušenými reprezentanty Lukášem Hodboděm a Honzou Frišem. Honza závod rozbíhal, aby nakonec skončil třetí, Hakim skončil druhý pouhých devět setin od osobáku a Lukáš zaběhl nový rekord mítinku, což bylo cílem a svoji nejlepší letošní půlku. Borci předvedli neskutečnou show a vidět je naživo… to byla prostě paráda! Děkujeme Makačenko Team 👏👏👏 Jsme rádi, že je Hakim v dobré společnosti a všem přejeme úspěšný zbytek sezóny 💪.
Na mítinku zazářili i naši atleti a atletky. Na pódium vystoupala stříbrná ve sprinterském trojboji Kamča Frontzová v novém klubovém rekordu 2 511 bodů 💪! Mezi muži skončil na čtvrtém místě ve sprinterském trojboji Vláďa Šaur. Jeho výkonnostní růst stále pokračuje, když zaznamenal hned tři osobáky👏. Linda Dang doběhla ve velmi kvalitním závodě žen na 800m pátá 😎 Vendy Žitná obsadila v oštěpu druhé místo. V žácích byl v běhu na 800m v novém osobním rekordu Adam Bažant 🏃‍♂️💨. Ani ostatní atleti se však neztratili a většina z nich si udělala osobáky, gratulujeme💪