OH Tokio - 2. den - dopoledne

9 hodin 1 minuta ago
Dopolední program druhého soutěžního dne na olympijských hrách v Tokiu byl ve znamení kvalifikačních bojů. Čeští atleti tentokrát na startu nebyli.

Červenková končí v kvalifikaci

1 den 2 hodiny ago
Jedinou českou zástupkyní v prvním večerním bloku na olympijských hrách v Tokiu byla koulařka Markéta Červenková. Její úsilí stačilo na 24. místo a ve finále ji tak neuvidíme. První finálovou disciplínu, kterou byl běh mužů na 10 000 metrů vyhrál Etiopan Selemon Barega.

Müller do semifinále

1 den 9 hodin ago
V průběhu dopoledního programu prvního dne atletických soutěží na olympijských hrách v Tokiu jsme měli zastoupení v překážkáři Vítu Müllerovi, jenž nám udělal radost postupem do semifinále.

Očekávané olympijské vrcholy III.

1 den 23 hodiny ago
Do startu atletických soutěží na olympijských hrách v Tokiu už zbývají hodiny. Přinášíme tak závěrečný díl miniseriálu s názvem Očekávané olympijské vrcholy.

Očekávané olympijské vrcholy II.

4 dny 3 hodiny ago
Olympijské hry v Tokiu již odstartovaly a do zahájení atletických soutěží zbývá už jen necelý týden. Klání pod pěti kruhy mají vždy speciální náboj a v některých disciplínách se můžeme jistě těšit na jedinečné výkony a dosažení řady výjimečných milníků.

Očekávané olympijské vrcholy I.

5 dnů 23 hodiny ago

Atleti odlétají do Tokia

1 týden 1 den ago
Dnes v dopoledních hodinách odcestovala z Letiště Václava Havla v Praze většina české atletické výpravy, která nás bude reprezentovat na olympijských hrách v Tokiu.

Předtokijská Atletika je na světě

1 týden 2 dny ago
Předolympijské číslo časopisu Atletika právě vyráží na cestu k předplatitelům. Na co se při čekání na začátek atletického programu v Tokiu můžete těšit?

Stříbrné juniorské duo je doma

1 týden 4 dny ago
V pondělí se z dějiště evropských mládežnických šampionátů v Tallinnu vrátila juniorská výprava. Nechyběli v ní stříbrní medailisté Eliška Martínková a Eduard Kubelík.

Česká finálová tečka v Tallinnu

1 týden 6 dnů ago
Závěrečný den MEJ v Tallinnu má na programu řadu finálových disciplín. Ve čtyřech z nich nechyběly ani české barvy. Štafeta juniorek na 4x100 metrů si dosprintovala pro čtvrté místo a v rozběhu navíc překonala národní rekord. Naši sprinteři obsadili šesté místo. Stýplař Tomáš Habarta byl desátý.

Kubelík si dosprintoval pro stříbro

Česká výprava se na MEJ v Tallinnu raduje z další stříbrné medaile. V novém juniorském národním rekordu 20.82 ji na dvoustovce získal sprinter Eduard Kubelík.

Morávek si došel pro 11. místo

2 týdny ago
Jedinou finálovou disciplínou dopoledního programu třetího dne na MEJ v Tallinnu byl závod chodců na 10 000 metrů, ve kterém Jaromír Morávek obsadil jedenáctou příčku. Z postupu do finále se těší koulařka Katrin Brzyszkowská a štafeta čtvrtkařek. Rozjela se soutěž desetibojařů s Františkem Doubkem.

Doležálek pátý na MEJ

2 týdny ago
Druhým finálovým blokem pokračovalo mistrovství Evropy juniorů v Tallinnu. Nejlepšího českého umístění dosáhl pátý kladivář Jan Doležálek. Čtvrtkař Tadeáš Plaček byl osmý.
Checked
27 minut 1 sekunda ago