Stříbro pro Charlese

V pátek 8.5.26 se v Poděbradech konalo Mistrovství ČR v běhu na 1 míli na silnici. Náš klub reprezentovali Charles Maria Linhart a Radek Letocha s trenérem Janem Mairichem. Ve vyrovnaném závodě s občasnými kolizemi si oba naši reprezentanti vedli nadmíru dobře. Jednu strkanici odnesl i Radek Letocha, když ho hradecký závodník dosti tvrdě odstrčil loktem. Radek si po drobném zakolísání svou pozici v závodě udržel a doběhl na šestém místě s minimální ztrátou na čelo závodu. Ještě lépe si vedl Charles, který aby se vyhnul kolizi ve zúžení tratě asi 300 m před cílem šel do čela závodu. Svou pozici sice těsně neuhájil před opavským Štěpánem Kavanem, ale druhé místo je vynikající úspěch.
Doufám, že od Jendy slyšeli oba dva pochvalu, jako jsem ji kdysi slyšel já v Berlíně na půlmaratónu. Jenda se mě zeptal DOBRÝ? To byla známka toho, že jsem opravdu běžel dobře a dodnes si této pochvaly moc vážím, protože byla od Jendy.
Gratulujeme oběma borcům a děkujeme za výbornou reprezentaci klubu.

Výsledky:
Fotogalerie: