Dva mušketýři

Jediní dva zástupci našeho klubu se zúčastnili Halového mistrovství v atletice juniorstva a dorostu v Ostravě.
Denis Cipriján v běhu na 60 m časem 07.25 doběhl na třetím místě ve svém rozběhu, což bohužel na postup do finále nestačilo. Dosaženým časem zaostal pouhé tři setiny sekundy za svým letošním maximem. Stal se nejlepším dorosteneckým sprinterem Ústeckého kraje, neboť na čas porazil své rivaly Matěje Nose a Josefa Simmera z Duchcova a Daniela Švece ze Žatce. Po promaroděné časti zimy je to velmi dobrý výkon.
Charles Linhart běžel 1 500 m a v osobním rekordu obsadil deváté místo. Jeho letošní výkonnost se neustále zlepšuje. Po první lednové patnáctistovce dokázal na obou dalších vždy ubrat sekundu ze svého osobního maxima. Prakticky to samé dokázal na trati 800 m. Za dalším zástupcem Ústeckého kraje Lukášem Adamem Bennourem z Duchcova zaostal o 1,5 sekundy.