AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Krajské přebory dorostu a žactva opět vydařené

V sobotu 26. května se na našem stadionu konaly krajské přebory jednotlivců staršího žactva a dorostu. Žactvo mělo omezený počet disciplín (pouze 3). Dorost ovšem nikoliv, a tak to byly pro nás opravdu žně. Nejvíce medailí posbírala Kamča Frontzová, která testovala formu před blížícím se Mistrovstvím ČR ve vícebojích. Zdatně ji sekundovaly další všestranné atletky Klárka Francouzová a Káťa Šilerová (opět překonala 28 let starý oddílový rekord, tentokrát na trati 300m př.). Ovšem ani ostatní se neztratili a vybojovali celkem velký počet cenných kovů a pokud ne, udělali si alespoň nějaký ten osobáček. Všem děkujeme za reprezentaci a gratulujeme. V celkových počtech jsme se umístili na třetím místě.
Celkový počet medailí:
USK PROVOD Ústí nad Labem - 44 medailí
TJ VTŽ Chomutov - 29 medailí
AK Bílina - 26 medailí
AK Most - 15 medailí
AC Ústí nad Labem - 13 medailí, ASK Děčín - 10 medailí, ASK Lovosice - 8 medailí, ASK ELNA Počerady - 7 medailí, Atletika Litvínov - 6 medailí, AK Slovan Duchcov - 4 medaile, AK Chotěšov - 4 medaile, AK Žatec - 3 medaile, AK při ZŠ Prokopa Holého Louny - 3 medaile, TJ KVS Štětí - 2 medaile, AO TJ Baník Meziboří - 2 medaile
Letní soustředění mládeže 2018 - aktuální info
Většina mládeže absolvuje během prázdnin soustředění v Ostružnu. Zajistili jsme ještě větší kapacitu. Připomínáme ale konec přihlášek do 17. 6. Přihlašujte se formou zasláním zálohy na číslo účtu. Více zde.
Tréninkové skupiny P. Antla, R. Trubače a tréninková skupina Pat & Mat J. Říhy a J. Nechvátala jedou hned v neděli po Ostružnu do Plzně na dráhu. Termín je 12.8. - 17.8. Předpokládaná cena je 2 500 kč. Přihlášení je platbou zálohy 2000 kč na účet oddílu s variabilním symbolem 102018. Do zprávy uveďte prosím Plzeň a jméno atleta. Přihlášky jsou do 20. 6. 2018
Družstva mužů a žen vyhrála domácí první kolo II. ligy

V sobotu 19. května se na našem stadionu konalo první kolo II. ligy. Vedoucí obou družstev tušili sílu, ovšem suverénní vítězství žen a první příčka mužů bylo příjemným překvapením. Mladé holky navíc svůj výkon ozdobily překonáním několika oddílových rekordů. Více v článku.
Bílinské víceboje úspěšné

Během uplynulého víkendu se na našem stadionu konal tradiční mítink - Bílinské víceboje. I když během celého víkendu foukal silný vítr, který zkazil některé výkony a přání na splnění limitů na MČR či dokonce ME, závody to byly kvalitní. Během dvou dní se v soutěži všestrannosti utkalo celkem 215 atletů a atletek. V krajském přeboru se utkaly kategorie atletické přípravky a mladšího žactva. Velké díky patří všem rozhodčím, kteří se s náročnými závody popasovali bravurně, moc si toho vážíme a děkujeme jim. Výbor klubu také děkuje všem atletkám a atletům, kteří náš klub na našem velkém mítinku reprezentovali.
Fotky jsou ke shlédnutí zde. Celkové výsledky jsou zde.
Naši medailisté:
1. místo - Kamila Frontzová (ženy OPEN)
2. místo - Slouka Aleš (starší žáci)
2. místo - Sebránková Ema (mladší žákyně)
Klubové závody II
V pátek 11. 5. se uskutečnil druhý díl našich klubových závodů. Celkové výsledky jsou ke shlédnutí v článku po rozkliknutí "přečíst vše".
Přesunutí tréninku mládeže
V pondělí 7.5. je trénink skupin J. Nechvátala, K. Vokurky a H. Smrže zrušen. Přesouvá se na středu 9.5. od 16h, kdy se půjde vzhledem k závodům staršího žactva a dorostu na Kyselku.
Dopravní obtíže
Z důvodu odstranění nefunkčního vodovodního přivaděče bude hlavní silnice č. 13 přibližně následujících 14 dní průjezdná kyvadlově jedním pruhem od radnice k Lidlu. Počítejte tak s velkým časovým zpožděním a přizpůsobte tomu příjezd na trénink.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri