AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Na mezikrajovém utkání jsme měli dva zástupce
NovinkyV sobotu 9.12. se konalo v Praze Mezikrajové utkání staršího žactva. Do výběru se dostali dva naši zástupci. Aleš Slouka a Vašek Čečrle byli nominováni v běhu na 60 metrů překážek. Oba si udělali osobáky, bodovat mohl ovšem jen jeden. Aleš přispěl 3 body k celkovému 12. místu družstva. Kluci si závody užili a určitě je to motivovalo k další práci. Hezký článek o nich vyšel na webu Atletika pro děti. k dispozici je zde.
MČR v krosu bylo pro nás medailové
NovinkyDne 25.11. se v Dlouhoňovicích uskutečnilo Mistrovství ČR v přespolním běhu. I na tomto mistrovství jsme byli vidět. Jednak se ho účastnilo 8 účastníků, jednak naše závodnice obsadila stupeň vítězů.
Nejúspěšnější atletkou byla juniorka Áďa Civínová, která po hezkém souboji obsadila stříbrnou pozici. Byl to moc hezký závod a Ádě gratulujeme!!!
Z holek jsme měli zastoupení ještě ve starší žákyni Klárce Procházkové (53. místo z 81 účastnic) a mladších žákyň Emči Sebránkové (42. místo z 92 účastnic) a Lindě Dang (57. místo). Děvčata především sbírala zkušenosti a jejich vystoupení lze hodnotit kladně.
Závodů se účastnili také starší žáci Fanda Lácha a Lukáš Baloch, kteří se na delší tratě nespecializují, úkolem bylo především se otrkat. Obsadili tak 70. resp. 89. místo z 82 účastníků.
O něco lépe dopadli mužští zástupci. Hakim Saleh obsadil 29. místo, Max Krčmář pak 50. místo z 54 účastníků.
Vánoční a sváteční výstupy
NovinkyAbychom nelenili a svátky strávili aktivně, potkali se a popovídali si i mimo stadión, pravidelně pořádáme sváteční výstupy.
1) Dne 24.12 - Vánoční výšlap na Pramenáč, sraz je v 10 hodin u kostela v Mikulově. Vedoucím trenérem akce je Pavel Antl (776 155 273)
2) Dne 1.1. - Novoroční výstup na Bořeň. Sraz je ve 13 hodin na stadiónu. Jedním z účastníků je Jiří Nechvátal (721 200 790)
Oddílové vánoční přebory
NovinkyVe čtvrtek 21. 12. se uskuteční v Zelené hale (vedle plavecké haly) tradiční vánoční přebory. Je třeba mít čistou sálovou obuv a dobrou náladu. Bude se jednat o poslední trénink v roce 2017. Sraz je před halou v 16:20. Konec závodů je v 18:00. Děkujeme a těšíme se na vaší účast.
Pomerančový mítink - odjezd
V sobotu odjíždí mladší a starší žactvo na mezinárodní mítink do jablonecké haly. Odjezd je z Bíliny náměstí v 9:00 od Lidušky (sraz v 8:45), z Teplic u OPELu na výpadovce na Prahu (naproti OMV pumpě v 9:15). Předpokládaný příjezd ve 20-21h. Vedoucím trenérem je J.Nechvátal, omluvenku, případně dotazy směřujte na něj (tel.č. 721200790)
Král a královna Bořně 2017
NovinkyPo rozkliknutí objevíte konečnou tabulků bodů celoročního souboje o Krále a královnu Bořně. Omlouváme se za zpoždění. Prvním třem v kategorii gratulujeme a během zimních tréninků jim předáme nádherné poháry. Ostatním děkujeme za účast a gratulujeme k hezkým výkonům. Pro příští rok připravujeme další seriál, určitě uděláme opatření, aby to nebylo tak kruté, když někdo jednou chybí.
Klubové závody IV - výsledky
NovinkyKonečně přinášíme výsledky posledního dílu našich klubových závodů.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri