AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Filip Hradil

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Prázdninové sousteřdění mládeže - STOP stav
NovinkyProtože je vyčerpaná kapacita na soustředění mládeže v létě na Lipně, je ukončeno přihlašování prostřednictvím plateb přes účet. Pokud byste ještě měli zájem, napište mi přihlášku emailem (nechvatal.jiri@centrum.cz), zahrnu vás do náhradníků.
Krajské přebory mladšího žactva
NovinkyVelmi dobře si vede mladší žactvo v soutěži družstev. Holky jsou dokonce v těsném souboji o medaili, kterou jsme už dlouho v mladším žactvu nezískali. Více o pořadí v článku ("přečíst vše"). V dalším kole v úterý 6. 6. je proto třeba zabojovat a poprat se o každý bod. Závody se konají v Chomutově, a proto nejedeme busem přes Teplice. Sraz je na náměstí v Bílině u ZUŠ ve 14:00, odjezd je ve 14:15. Těšíme se na souboj o placku!
Král a královna Bořně - průběžné výsledky
NovinkyPřinášíme průběžné výsledky po šesti disciplínách celoroční soutěže pro naši mládež. Bodování disciplín je: 1. místo - 30 bodů, 2. místo 28 bodů, 3. místo 27 bodů atd.
Klubové závody II - výsledky
NovinkyOmlouváme se za zpoždění, nicméně v článku přinášíme výsledky Klubových závodů II.
Foto medailsty
FotkyPan Rudolf Hoffmann věnoval klubu dvě fotografie Honzy Lepešky.


Foto v plné velikosti:
ZDE
a ZDE
Vícebojaři na Mistrovství ČR zářili, Honza má bronz!
NovinkyBěhem 26. - 28. května se v Olomouci sjeli nejlepší vícebojaři poměřit své síly. Náš oddíl vyslal tři dorostenecké zástupce a ti si nevedli vůbec špatně. Honza Lepeška vybojoval po závěrečním boji v posledních dvou disciplínách (oštěp PB, 1500 m PB) bronzovou medaili! Vůle tak zvítězila nad technikou. Kamča Frontzová skončila v novém krajském rekordu šestá. Ovšem v konkurenci dívek, které se pravidelně účastní reprezentačních akcí. Klárka Francouzová skončila na 22. místě ovšem v novém osobním rekordu a nasbírala tak cenné zkušenosti.
Fotografie z 2.ligy
Prohlédněte si fotografie, které klubu věnoval pan František Bílek.
Prohlížekte ZDE. Na profilu atletickyklubbilina najdete i další fotografie.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri