AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Běh Zámeckým parkem
V neděli 14.10. se v Klášterci uskuteční tradiční a moc hezký závod Běh Zámeckým parkem. Propozice jsou k nalezená zde. Přihlašovací formulář pak zde.
Rozpis tělocvičen na zimu 2018, 2019
Od 8. 10. máme rezervované tělocvičny. Zda jednotlivé skupiny půjdou skutečně již příští týden do tělocvičen, rozhodnou jednotliví trenéři. Skupiny Jiřího Nechvátala budou určitě na ZŠ Za Chlumem. Vezměte si ale oboje oblečení a obuv. Možná bude trénink v tělocvičně, možná ale na školním hřišti venku.
V tabulce předkládáme rozvrh pro jednotlivé skupiny podle toho, jak chodily na stadion. Svěřenci manželů Bažantových budou chodit ještě navíc 1 x týdně ven. Zdeněk Bažant vás bude informovat. Svěřenci J. Říhy a R. Trubače budou chodit ven na stadion ve středu od 16h. Ve středu jsou v tělocvičně nejstarší (tréninková skupina Pat & Mat).
Král a královna Bořně jdou do finále
Blíží se konec sezóny a do svéhp finále jde i celoroční soutěž o krále a královnu Bořně. Ročníky 2005 - 2006, 2007 - 2008 budou mít závěr v podobě vícebojů v sobotu 13. 10. (protože se jedná o klasické, oficiální závody, přijďte v 9:00). Ostatní ročníky pak v pátek 5. 10. od 16 hod, klasicky v době tréninku
GDPR - podpis formuláře
Chtěli bychom vás informovat, že je třeba mít podepsaný formulář se souhlasem o zpracování osobních údajů. Celou záležitost řeší paní Andrea Slezáková, s kterou se lze domluvit na sjednání schůzky na tel. 607 934 473. Formulář musí mít podepsaný všichni členové našeho klubu, jinak budou muset být vyřazeni z databáze. Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Nábor dětí zastaven
V tuto chvíli jsou vyčerpány všechny kapacity tréninkových skupin. Nábor dětí je tedy prozatím zastaven. Jedinou výjimku tvoří starší žactvo, tj. ročníky 2003 - 2004. Děkujeme za pochopení.
Podzimní běh Bažantnicí v Duchcově
Ve čtvrtek 13. 9. se uskuteční tradiční závod v Duchcově - Podzimní běh Bažantnicí. Závody se konají pro všechny kategorie. Po kliknutí na "přečíst vše" se vám objeví časový pořad.
Krajeské přebory mladšího žatcva - odjezd
Dne 11. 9. se koná v Chomutově poslední kolo krajských přeborů družstev mladšího žactva. Sraz je ve 13:15 u Alberta v Bílině a odjezd pak ve 13:30
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa