AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Veškeré informace k oddílovým příspěvkům jsou v navigaci
Příprava dresů finišuje
NovinkyTento týden se na našich stránkách objeví kompletní informace o nové oddílové kolekci. Již se ladí poslední detaily, jakmile budeme vědět víc, ozveme se. Všichni věříme, že se čekání vyplatí :)
Tradiční novoroční výstup na Bořeň
Novinky
Stalo se hezkou tradicí, že na Nový rok vychází atleti, rodiče a přátelé bílinské atletiky na horu Bořeň. Navázali jsme tak na tradici běžců, kteří horu vybíhali. Počet účastníků přímou úměrou stoupá a tak se na Vás všichni těšíme.
Vychází se 1.1. v 1 hodinu (13:00 hod.)
Adam Kouba - nejlepší atlet kraje
NovinkyBěžec Adam Kouba se stal nejlepším atletem Ústeckého kraje.
Bílinský Atleťáček
Novinky
Projekt atletické školky pro nejmenší je dalším důkazem, jakou roli hraje Atletický klub Bílina na republikové úrovni. Když v minulém roce spojili své síly Základní škola Za Chlumem a AK Bílina, nikdo netušil, do jakých rozměrů se celý projekt rozroste.
Na bilina.info máme první článek
Novinky

V minulém týdnu jsme navázali spolupráci s informačním portálem týkající se města Bíliny. Ambiciózní projekt se snaží maximálně informovat o dění v našem městě. Na www.bilina.info lze najít spostu zajímavcýh informací a zasoutěžit si o nějaké ty lístky na kulturní akce. Každé pondělí nám bude v Zápiskách od oválu vycházet článek týkající se našeho klubu. Ten první, který je k nalezení zde, se týká pro nás tak úspěšné olympiády.

Tabulky výkonů
VýsledkyPři přípravě na další sezonu, o které píše Jirka v předchozím článku, je dobré se ohlédnout za tou právě ukončenou.
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa