AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Soustředění pro mládež v roce 2012
NovinkyPřinášíme kompletní přehled soustředění, která organizujeme pro naši mládež v tomto roce. V článku najdete termíny, ceny, místa a počty účastníků, atd.
Odjezdy na krajské přebory v hale
NovinkyDne 5.2. se konají Krajské přebory v Praze pro žactvo a 12.2. se konají krajské přebory pro dorost až dospělé. Odjezdy autobusů jsou stejné, tj. autobus bude přistaven v 7:00 hod a odjezd v 7:15 hod. Přejeme hodně zdaru, medailí a osobních rekordů!
Veškeré informace k oddílovým příspěvkům jsou v navigaci
Příprava dresů finišuje
NovinkyTento týden se na našich stránkách objeví kompletní informace o nové oddílové kolekci. Již se ladí poslední detaily, jakmile budeme vědět víc, ozveme se. Všichni věříme, že se čekání vyplatí :)
Tradiční novoroční výstup na Bořeň
Novinky
Stalo se hezkou tradicí, že na Nový rok vychází atleti, rodiče a přátelé bílinské atletiky na horu Bořeň. Navázali jsme tak na tradici běžců, kteří horu vybíhali. Počet účastníků přímou úměrou stoupá a tak se na Vás všichni těšíme.
Vychází se 1.1. v 1 hodinu (13:00 hod.)
Adam Kouba - nejlepší atlet kraje
NovinkyBěžec Adam Kouba se stal nejlepším atletem Ústeckého kraje.
Bílinský Atleťáček
Novinky
Projekt atletické školky pro nejmenší je dalším důkazem, jakou roli hraje Atletický klub Bílina na republikové úrovni. Když v minulém roce spojili své síly Základní škola Za Chlumem a AK Bílina, nikdo netušil, do jakých rozměrů se celý projekt rozroste.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri