AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Modrobílí váleli na přeborech
Novinky

Konečně jsme se dočkali! Zpestření dlouhé zimy trávené v tělocvičnách přišlo a my jsme mohli opět porovnat síly na krajských přeborech. Titul krajského přeborníka není k zahození, ale ještě větší radost máme ze soutěžení samotného a z našeho zlepšování. Nejprve závodila ze začátku února mládež a týden na to dospělí.

Na webu Atletika pro děti máme další článek
NovinkyProtože je náš Atleťáček pilotní školkou ČASu a jeho projektu Atletika pro děti pravidelně nám zde vycházejí naše články o naší činnosti. Dnes nám vyšel článek o našich mladých trenérech. Članek je k nalezení zde.
Oddílová kolekce je tu!
Novinky
Konečně jsme se dočkali! Vše je nafoceno a domluveno a nyní můžeme jen měřit a objednávat. V článku najdete ukázky, tabulky velikostí a téměř na 90% pravdivé ceny (odvijí se podle počtu objednávek a velikosti). Nemusíte si objednávat celou kolekci, máte na výběr z několika možností a každý kus se platí zvlášť. Určitě doporučuji dres, téměř nezbytnost každého atleta a pak nějaký to oblečení na přípravu před závody, vyhlašování apod. Soupravu budeme objednávat ve druhém kole, ještě nemáme vzorek. Článek se skládá ze čtyř částí:
1. Objednávka
2. Velikosti
3. Ceny
4. Ukázky

V případě jakýchkoliv dotazů mne kontaktujte.
Soustředění pro mládež v roce 2012
NovinkyPřinášíme kompletní přehled soustředění, která organizujeme pro naši mládež v tomto roce. V článku najdete termíny, ceny, místa a počty účastníků, atd.
Odjezdy na krajské přebory v hale
NovinkyDne 5.2. se konají Krajské přebory v Praze pro žactvo a 12.2. se konají krajské přebory pro dorost až dospělé. Odjezdy autobusů jsou stejné, tj. autobus bude přistaven v 7:00 hod a odjezd v 7:15 hod. Přejeme hodně zdaru, medailí a osobních rekordů!
Veškeré informace k oddílovým příspěvkům jsou v navigaci
Příprava dresů finišuje
NovinkyTento týden se na našich stránkách objeví kompletní informace o nové oddílové kolekci. Již se ladí poslední detaily, jakmile budeme vědět víc, ozveme se. Všichni věříme, že se čekání vyplatí :)
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri