Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Odjezdy autobusů na KP v hale
NovinkyDne 10.2.2013 (neděle) KP dospělých. Odjezd 7:30 hod z náměstí v Bílině u Základní umělecké školy.

Dne 23.2.2013 (sobota) KP žactva. Odjezd 7:30 hod z náměstí v Bílině u Základní umělecké školy.
Rozpis soustředění mládeže o letní prázdniny
NovinkyBěhem tohoto týdne upřesníme, kam pojedeme.
Vícebojaři lámali oddílové rekordy
NovinkyAtletická sezóna se rozjela naplno. Všichni atleti chtějí přetavit tři měsíce tréninku v překonání limitů na své vrcholné akce. Ne jinak je tomu i v případě bílinských atletů, kteří se připravují na Mistrovství republiky.
Změny tréninků Jiřího Nechvátala
NovinkyRozpis změn v tréninku leden, únor:
Protože starší žáci a dorostenci mají v měsících ledna, února a března halovou sezónu, kdy mají závody i v týdnu, dochází ke změně/odpadnutí některých tréninků. Děkuji za pochopení.

Tréninky odpadají:

Středa 9.1. (společný trénink nejmenších je v úterý 8.1.)

Úterý 29.1. (společný trénink nejmenších je ve středu 30.1.)

Středa 6.2. (společný trénink nejmenších je v úterý 5.2.)

Pátek 8.2. (oba tréninky odpadají)

Pátek 22.2. (oba tréninky odpadají)

Pondělí 21.2. - pátek 1.3. (všechny tréninky odpadají z důvodu jarních prázdnin)
Běh 17. listopadu - Praha (Obora Hvězda)
VýsledkyPřinášíme Vám výsledky a fotky z tradičního Běhu 17. listopadu v Praze
a Akademické mistrovství ČR

Datum: 17.11.2012
Výsledky: ZDE
Fotky: ZDE

Neztratili se zde ani Bílinští, kteří získali 3 medaile.
Běh 17. listopadu - Ostrov
VýsledkyPřinášíme Vám fotky a výsledky z Běhu 17. listopadu v Ostrově.

Datum: 10.11.2012
Fotky: 1. 2. 3.

Bílinští opět získali několik zlatých medailí. V hlavních kategoriích zvítězili Adam Kouba a Adéla Kapferová. Velmi dobře také běžel Jaroslav Luč, který skončil na 2. místě v mužích.