AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Vánoční a sváteční výstupy
NovinkyAbychom nelenili a svátky strávili aktivně, potkali se a popovídali si i mimo stadión, pravidelně pořádáme sváteční výstupy.
1) Dne 24.12 - Vánoční výšlap na Pramenáč, sraz je v 10 hodin u kostela v Mikulově. Vedoucím trenérem akce je Pavel Antl (776 155 273)
2) Dne 1.1. - Novoroční výstup na Bořeň. Sraz je ve 13 hodin na stadiónu. Jedním z účastníků je Jiří Nechvátal (721 200 790)
Oddílové vánoční přebory
NovinkyVe čtvrtek 21. 12. se uskuteční v Zelené hale (vedle plavecké haly) tradiční vánoční přebory. Je třeba mít čistou sálovou obuv a dobrou náladu. Bude se jednat o poslední trénink v roce 2017. Sraz je před halou v 16:20. Konec závodů je v 18:00. Děkujeme a těšíme se na vaší účast.
Pomerančový mítink - odjezd
V sobotu odjíždí mladší a starší žactvo na mezinárodní mítink do jablonecké haly. Odjezd je z Bíliny náměstí v 9:00 od Lidušky (sraz v 8:45), z Teplic u OPELu na výpadovce na Prahu (naproti OMV pumpě v 9:15). Předpokládaný příjezd ve 20-21h. Vedoucím trenérem je J.Nechvátal, omluvenku, případně dotazy směřujte na něj (tel.č. 721200790)
Král a královna Bořně 2017
NovinkyPo rozkliknutí objevíte konečnou tabulků bodů celoročního souboje o Krále a královnu Bořně. Omlouváme se za zpoždění. Prvním třem v kategorii gratulujeme a během zimních tréninků jim předáme nádherné poháry. Ostatním děkujeme za účast a gratulujeme k hezkým výkonům. Pro příští rok připravujeme další seriál, určitě uděláme opatření, aby to nebylo tak kruté, když někdo jednou chybí.
Klubové závody IV - výsledky
NovinkyKonečně přinášíme výsledky posledního dílu našich klubových závodů.
Tabulky výkonů - dráha
VýsledkyNabízím k prostudování první čast letošní Bílinské ročenky. Ke stažení je ZDE.
Podzimní běh Benďákem
NovinkyV sobotu se v Mostě uskuteční krajské přebory v přespolním běhu. Krajské přebory se týkají pouze registrovaných závodníků. Mohou startovat ale i neregistrovaní v rámci veřejného závodu. Propozice a více informací jsou k nalezení zde. Přihlášky posílejte prosím do čtvrtka 9.11. na email nechvatal.jiri@centrum.cz, pošleme společnou přihlášku.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri