AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

GDPR - podpis formuláře
Chtěli bychom vás informovat, že je třeba mít podepsaný formulář se souhlasem o zpracování osobních údajů. Celou záležitost řeší paní Andrea Slezáková, s kterou se lze domluvit na sjednání schůzky na tel. 607 934 473. Formulář musí mít podepsaný všichni členové našeho klubu, jinak budou muset být vyřazeni z databáze. Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Nábor dětí zastaven
V tuto chvíli jsou vyčerpány všechny kapacity tréninkových skupin. Nábor dětí je tedy prozatím zastaven. Jedinou výjimku tvoří starší žactvo, tj. ročníky 2003 - 2004. Děkujeme za pochopení.
Podzimní běh Bažantnicí v Duchcově
Ve čtvrtek 13. 9. se uskuteční tradiční závod v Duchcově - Podzimní běh Bažantnicí. Závody se konají pro všechny kategorie. Po kliknutí na "přečíst vše" se vám objeví časový pořad.
Krajeské přebory mladšího žatcva - odjezd
Dne 11. 9. se koná v Chomutově poslední kolo krajských přeborů družstev mladšího žactva. Sraz je ve 13:15 u Alberta v Bílině a odjezd pak ve 13:30
Zájezd na Kontinentální pohár
V článku přinášíme kompletní informace o zájezdu na Kontinentální pohár. Omlouváme se za zpoždění, ale nebylo snadné vše logisticky zajistit. Potvrďte prosím obratem váš zájem. Co to Kontinentální pohár je zjistíte zde.
Rozvržení tréninků mládeže ve šk. roce 2018/2019
V článku objevíte rozvržení tréninků mládeže pro školní rok 2018/2019. De facto se nic nemění, kdo trénoval u Jiřího Nechvátala nebo u manželů Bažantových, zůstává. Jen skupina Pavla Antla a Rudy Trubače přechází i s Rudou k Jaromíru Říhovi. Po rozkliknutí "přečíst vše" se dozvíte více. Ne vždy ale platí daný rozpis, dost často se tréninky přizpůsobují fyzickému a mentálnímu věku dítěte (řeší se individuálně)
Soustředění Plzeň - foto
V odkazu naleznete některé momentky ze soustředění mládeže v Plzni. Bohužel, nestihli jsme vyfotit vše. Fotky jsou zde.
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa