AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Krušnohorský lesní půlmaratón
„Outdoorová sekce“ našeho klubu v zastoupení trenérem Pavlem Antlem pořádá 7.4.2018 Krušnohorský lesní půlmaratón. Trať vás provede drsným Krušnohorským podhůřím mezi Dubím a Mikulovem. Nečekají vás žádná strmá stoupání ani seběhy, ale i přesto dostanou vaše trailové maratonky zabrat. Bližší informace najdete ZDE v propozicích. Pár fotografií z loňského vydařeného a prosluněného závodu je ZDE.
Běh Kyselkou - KP v krosu - výsledky
Jarní Běh Kyselkou za pravého zimního počasí. Teplota -4 st.C. a 5 cm krásného prašanu uvítaly 230 odolných závodníků v parku na Kyselce. Počasí se pochopitelně podepsalo na účasti nejmladších závodníků. Ti, kteří přijeli, bojovali s kluzkou tratí i se soupeři.
Výsledky jsou ke stažení ZDE. Přidávám ještě pár fotografií, které jsem stihl ve chvilkách volna. Foto.

Za pořadatele Milan Holcr
Běh Kyselkou 2018
NovinkyV sobotu 17. března pořádáme tradiční závod v přespolním běhu - Běh Kyselkou. Závody se konají v oblasti bílého altánku na Kyselce (při cestě na stadion je železniční přejezd, ten přejdete, vydáte se po silnici a po chvilce se ocitnete u lázeňskýh budov, za nimi je altánek). Propozice naleznete zde. Předpokládáme co největší účast bílinských závodníků.
Přihlaste se prosím u svých trenérů nebo emailem na nechvatal.jiri@centrum.cz. Jiří Nechvátal pošle společnou přihlášku, vyhneme se tak frontám a ulevíme pořadatelům. V okolí závodů bude šedivý stan s klubovou vlajkou, zde budeme mít svoji základnu (start. čísla, informace, rozcvičení aj.) Přijďte prosím ke stanu hodinu před vaší disciplínou. Více informací u svých trenérů. Omluvenky již přihlášených v den závodu posílejte Jiřímu Nechvátalovi formou sms na číslo 721 200 790.
Kontinentální pohár - nabídka lístků
NovinkyČAS nám včera poslal nabídku na objednání lístků do Ostravy na Kontinentální pohár, kam se naše výprava také vydá. Jeden lístek stojí 150 kč/den a byl by do sektoru naší výpravy. O lístky prosím pište email Jiřímu Nechvátalovi (nechvatal.jiri@centrum.cz). Můžou jet rodiče, atleti, kdokoliv. Včetně těch, kteří se zřejmě neumístí do 15. místa naší soutěže o volné lístky. Průběžný stav po halové sezóně je zde, soutěž jistě nabere obrátky a pořadí se bude měnit.
Zájezd na Kontinentální pohár IAAF v Ostravě
Ve dnech 8.-9. září 2018 se v Ostravě koná po Olympijských hrách, Mistrovství světa a Mistrovství Evropy čtvrtá nejdůležitější altetická událost - Kontinentální pohár (dříve Světový pohár). Nejlepší atleti světa se sjedou právě do Ostravy. Čtyři týmy budou tvořeny vždy 2 nejlepšími atlety každého z kontinentů v každé disciplíně. Máme se tedy na co těšit. Více informací o akci zde. Výbor AK Bílina rozhodl proplatit veškeré náklady spojené se zájezdem nejlepším 15 mládežníkům našeho klubu do 18 let. Máme totiž přislíbeno právě 15 lístků. Systém výběru naleznete po rozkliknutí přečíst vše.
Krajské přebory žactva přinesly 8 medailí
Krajské přebory mladšího a staršího žactva se konaly opět v Jalonci, kde je krásná hala. Závody proběhly hladce. Brzy ráno vyrazil plný autobus a to byl parádní pohled. Děti si závody užily a opět platilo, že jsme prima parta. Sice platí, že nemáme atletickou halu na kvalitní tréninky během zimy, ale to v případě krajských přeborů platí pro všechny kluby. Závody tak přinesly mnohdy překvapivé výsledky. My jsme získali celkem 8 medailí. gratulujeme všem našim medailistům a stejně tak i dalším, kteří překonali svůj osobní rekord. Kompletní výsledky jsou zde.

Naši medailisté:
Starší žactvo
Aleš Slouka (1. místo - 60m př., 1. místo - 60m)
Linda Dang (2. místo - 800m)
Martin Kytka (3. místo - koule)
štafeta 4 x 150m - M. Hladík, J. Seifert, M. Kytka, A. Slouka - 3. místo
Mladší žactvo
David Hladík (2. místo - koule)
Káťa Reiserová (3. místo - koule)
štafeta 4 x 150m - M. Hoda, J. Martinovský, M. Batovec, M. Kasal - 3. místo
Vícebojařské MČR s polovičním úspěchem
NovinkyBěhem víkendu 9. - 11.2. se v praze uskutečnilo Mistrovství ČR ve vícebojích. Náš klub reprezentovali Jan Lepeška v juniorech a Kamča Frontzová v dorostenkách. Honzovi se závody moc nevyvedly. Prodělaná chřipka mu sebrala zřejmě všechny síly, hlavně ty psychické. Závod ovšem dokončil a to na 9. místě.

Jinou jízdu předvedla Kamča, která během pětiboje překonala 4 osobní rekordy, které ji řadí kolem 10. až 13. místa v republikových tabulkách v individuálních disciplínách. Řádila především na překážkách, výšce a dálce. Konečný součet 3596 bodů znamenal nejen oddílový a krajský rekord, ale především krásné 5. místo, kdy ji dělilo od medaile pouze 100 bodů!
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri