AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Filip Hradil

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Zpravodaj II.ligy žen
ZPRAVODAJ
14. 8. 2017


č. 4 - ročník 2017

DRUŽSTVO - žen 2. liga

---------------------------------
Třetí kolo proběhlo na stadionu v Mladé Boleslavi. Startovalo 11 závodnic a získali jsme největší počet bodů v jednotlivém kole, celkem 111 a udrželi jsme celkové třetí místo. Je třeba o něj bojovat, protože se na nás tlačí Chomutov, který je na čtvrtém místě o jeden hlavní bod a na pomocné body o pouhý bodík. Na šestém místě je Kladno se ztrátou dvou hlavních bodů a 14,5 pomocných bodů. Je třeba zabojovat a uhájit třetí místo, což by byl velký úspěch.
Největší bodové zisky měla Kamča, která teprve dorostenka, si zkusila ženské krátké překážky a zvítězila. Celkem získala 29 bodů a dále následovala Vendy Žitná 25 bodů. Velkou posilou je Blanka Vajrychová, která získala 17 bodů (1500m třetí, 3000m druhá) Za ní následovaly Adéla s 14 body a všestranná Klárka Francouzová se 12 body. Bodování ostatních je v tabulce níže.
Nejúspěšnějšími disciplínami byly 1500m, kde jsme získali 24 bodů. Adéla druhé, Blanka třetí a Veronika čtvrté místo. Dále tyčka a 100m překážek s 11 body. Další pořadí v tabulce.
Důležité – nezapomeňte si startovní čísla, která vám byla přidělena na 1. kole – tato čísla vám zůstávají po celou sezonu. Pokud je zapomenete bude problém – máme jenom jedno náhradní.
Rozlosování jednotlivých kol:
4. kolo – 26. 8. Kladno (sobota) - autobus bude přistaven v 7:15 hod na náměstí u Základní umělecké školy, odjezd v 7:30 hod. Je změna odjezdu, protože porada před závody je od 9:00 hodin. Autobus jede směr Louny. Tepličáci a okolní musí proto přijet do Bíliny.
Alternující disciplíny.
Pro letošní sezónu bude střídání alternujících disciplín takto:
4. kolo – 5000 m, 4x400 m
Soustředění dětí na Lipne - informace a doba příjezdu
NovinkyMilí rodičové,
zasilame srdečný pozdrav z našeho soustředění. Pravdou je, ze se nám stýská jen trochu, spíš vůbec. Ale těšíme se a mame vas rádi o tom žádná :) Soustředění je náročné, ale zároveň krásné. Nejstarší nabiraji často kondicku na kolech, trénujeme v lesích a na polních cestách a na trávě v kempu, absolvovali jsme Strážce ohně, nejmladší byli na výletě v Českém Krumlově a spousta a spousta dalších věcí. Protože ti není moc signál a wi-fi, fotky nahrajeme po prijezdu. Po kliknutí na Přečíst vše uvidíte našíspolečnou fotku :)
Přijedeme v neděli mezi 1. a 2. hodinou , bližší info az budeme v Praze dáme na web do aktuálních komentářů, popř. volejte Pavla Antla: 776 155 273
Bílinská půlka 45.ročník


45.ročník Bílinské půlky pořádáme již v sobotu 19.srpna od 15:30 hod.
Letošní novinkou je samostatný běh na 800 pro záky a žákyně.
Podrobné informace se dozvíte v propozicích.
Ligový zpravodaj
VýsledkyStřídavé výsledky ligového družstva mužů a stabilní výsledky družstva ligového nováčka žen AK Bílina.
Soustředění Lipno - informace
NovinkyV článku předkládáme kompletní informace sepsané Pavlem Antlem o soustředění mládeže, které letos pořádáme na Lipně.

Tréninky mládeže skončily
NovinkyPro letošní školní rok skončily tréninky mládeže. Rozpis a harmonogram tréninků od září zveřejníme v srpnu. V brzké době se objeví informace o soustředění a závodech EKAG v Brně. Přejeme hezké prázdniny!
3.kolo II.ligy se blíží
Ahoj všem.

Po druhém kole v Liberci, které se konalo v neděli 4.6.2017 jsme měli určitě jiné pocity než po vítězném prvním kole v domácím prostředí. Startovalo jenom 15 závodníků a z toho tři chodci měli již předzávoděno, tak že opravdové torzo bojovalo a konečný výsledek je takový jaký je. Předpokládám, že do Mladé Boleslavi pojedeme opět v té nejsilnější sestavě a popereme se o vítězství. Dejte mi proto včas vědět a potvrďte mi discipliny.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri