AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Klubové závody II
V pátek 11. 5. se uskutečnil druhý díl našich klubových závodů. Celkové výsledky jsou ke shlédnutí v článku po rozkliknutí "přečíst vše".
Přesunutí tréninku mládeže
V pondělí 7.5. je trénink skupin J. Nechvátala, K. Vokurky a H. Smrže zrušen. Přesouvá se na středu 9.5. od 16h, kdy se půjde vzhledem k závodům staršího žactva a dorostu na Kyselku.
Dopravní obtíže
Z důvodu odstranění nefunkčního vodovodního přivaděče bude hlavní silnice č. 13 přibližně následujících 14 dní průjezdná kyvadlově jedním pruhem od radnice k Lidlu. Počítejte tak s velkým časovým zpožděním a přizpůsobte tomu příjezd na trénink.
Klubové závody I -Král a královna Bořně
Výsledky sobotních závodů jsou ke shlédnutí zde. Bodovací soutěž o Krále a Královnu Bořně se objeví po rozkliknutí "přečíst vše."
Zahajovací závody na dráze
Na četné dotazy a žádosti  k možnosti startu mladšího žactva reagoval výbor klubu takto. Mladší žactvo může na zahajovacích závodech startovat, ale pouze v bězích.

Propozice.

Přihlášky.Za výbor klubu Milan Holcr

Král a královna Bořně 2018
NovinkyV sobotu 21. dubna se uskuteční první díl celoroční soutěže Král a královna Bořně. Sraz všech kategorií je ve 13:15 na stadiónu. Bodování bude stejné jako minulý rok, stejně tak systém. Klubové závody jsou určené pro všechny děti našeho klubu, aby si mohly zazávodit na ovále i ti nejmenší. První tři v každé kategorii budou opět odměněni.
Termíny soutěže:
1. kolo - 21. dubna
2. kolo - 11. května
3. kolo - 8. června
4. kolo - 13. října
Kategorie:
Mladší žáci: 2005-2006
Elévové: 2007-2008
Atl. přípravka: 2009-2010
Atl. minipřípravka (atl. školka): 2011 a mladší
Běh na Resslu 2018
NovinkyV neděli 15. dubna se v Mostě uskuteční tradiční Běh na Resslu. Propozice jsou ke shlédnutí zde.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri