AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Filip Hradil

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Klubové závody II
NovinkyV pátek 19. května se na Kyselce uskuteční druhý díl klubových závodů, které jsou pořádány v rámci tréninku. Sraz je na "osmičce" na Kyselce v 16:00, klidně ale přijďte dříve. Tentokrát děti absolvují 3 běžecké disciplíny (2 x do kopce, 1 x na rovině). Kompletní propozice jsou k nalezení na stadiónu u posilovny nebo ZDE. "Osmička" se nachází v lesoparku na Kyselce a cesta vede přes koleje a první cesta u lázní doleva.
Přespání na Doubravce
Dobrý den, ahoj, jak jsem již informoval pořádáme zítra - 12.května - pro zájemce - přespání na hradě Doubravka v Teplicích. Sraz je v 16hod u Panorámy. S sebou si vezměte : sportovní oblečení, věci na přespání (karimatka + spacák), hygienické potř., baterka; buřtíky na oheň a jídlo na ráno; hrnek na čaj Program 16-16.30h odnesení a uložení osobních věcí na hrad 17 - 18.30h soutěže - orientační závod, přetahování lanem, diskgolf,. 18.30 - 20.30h táborák 21h večerka Ukončení - sobota ráno v 8.30 - 9 hod Prosím o potvrzení, kdo se zúčastní. Zároveň napište na sebe kontakt (pro případ potřeby). Zdravím Pavel Antl (tel.č. 776 155 273)
Bílinské víceboje
NovinkyTento víkend, tj. sobota 6. - neděle 7. 5. pořádáme tradiční Bílinské víceboje. Kvůli velkému počtu účastníků z let minulých jsme se rozhodli, že budou startovat pouze registrovaní. Novinkou pak je, že od dorostu výš je závod OPEN. Propozice k dispozici zde.
KP družstev mladšího žactva - středa 3. 5.
NovinkyVe středu 3. 5. se uskuteční první kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva v Děčíně. Soutěží proto roč. 2004 - 2006. Pojedeme společným autobusem. Odjezd je z náměstí v Bílině u ZUŠ ve 13:45. Teplické děti nabereme kolem 14:00 na autobusové zastávce u vlakového nádraží, směr Ústí nad Labem. Závodit mohou pouze registrovaní závodníci. (kdo je a není registrovaný závodník, vám řeknou trenéři)
1.kolo II.ligy mužů a žen skupina A
PropozicePropozice na 1Kolo II.ligy najdete ZDE.
Květen, měsíc atletiky
Prvním májem začíná měsíc květen. Na našem stadionu začne 6.5.2017 náročným dvoudenním závodem Bílinské víceboje, který je zároveň Krajským přeborem ve vícebojích elévů a mladšího žactva. Týden na to 13.5.2017 nás čeká další náročný závod a to 1.kolo II.ligy skupiny A. Hned další týden 20.5.2017 následuje KP staršího žactva a dorostu a končíme 25.5.2017 odpoledním 2.kolem KPD mlašího žactva. Mezi tím se na našem stadionu konají troje závody okresních kol Poháru rozhlasu a Jarní závody spatiků. Bílinský stadion je nejvytíženějším v celém Ústeckém kraji.
To vše jsme schopni uspořádat za finančního přispění města Bílina.
Výsledky Oddílových závodů mládeže
VýsledkyZa poměrně slušného počasí (nepršelo, teplota 12 st.C. a dokonce se na nás smálo slunce) proběhly 1. oddílové závody mládeže. Téměř 100 mladých nadějných závodníků běhalo, skákalo, házelo a vrhalo. Výsledky jsou k dispozici ZDE.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri