AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Zájezd na Kontinentální pohár
V článku přinášíme kompletní informace o zájezdu na Kontinentální pohár. Omlouváme se za zpoždění, ale nebylo snadné vše logisticky zajistit. Potvrďte prosím obratem váš zájem. Co to Kontinentální pohár je zjistíte zde.
Rozvržení tréninků mládeže ve šk. roce 2018/2019
V článku objevíte rozvržení tréninků mládeže pro školní rok 2018/2019. De facto se nic nemění, kdo trénoval u Jiřího Nechvátala nebo u manželů Bažantových, zůstává. Jen skupina Pavla Antla a Rudy Trubače přechází i s Rudou k Jaromíru Říhovi. Po rozkliknutí "přečíst vše" se dozvíte více. Ne vždy ale platí daný rozpis, dost často se tréninky přizpůsobují fyzickému a mentálnímu věku dítěte (řeší se individuálně)
Soustředění Plzeň - foto
V odkazu naleznete některé momentky ze soustředění mládeže v Plzni. Bohužel, nestihli jsme vyfotit vše. Fotky jsou zde.
Bílinská půlka již v sobotu

Již tuto sobotu pořádáme již 46.ročník atletického mítingu Bílinská půlka.
Za těch 46 ročníků se na startu objevili velmi kvalitní běžci i běžkyně. Jan Kubista, Jiří dlouhý, Pavel Korf (na obrázku), Roman Oravec, Karel Znojil, Michal Šneberger, Jakub Holuša, Anna Filíčková, Jelena Znamenskaja, Helena Fuchsová, Lenka Masná. Kdo přijede letos?
Druhou hlavní disciplínou je sprinterský trojboj. I zde závodili špičkoví závodníci Martin Duda, Tomáš Dvořák, Roman Šebrle, Jiří Mužík, Hana Benešová, Jitka Burianová, Martina Dostálová.
Počasí a občerstvení je zajištěno. Všichni jsou zváni.
Propozice
Soustředění Plzeň - kompletní informace
V článku jsou kompletní informace k soustředění tréninkové skupiny Pat & Mat a skupiny Pavla Antla a Rudy Trubače.
Hakim Saleh a Vendy Žitná oblékli reprezentační dres
Začátkem prázdnin se v polském Krakově uskutečnilo mezistátní utkání do 22 let mezi Českou republikou - Polskem - Maďarskem - Slovinskem. Do výběru českého týmu byli vybráni také Hakim Saleh, který skončil v běhu na 800m čtvrtý a Vendy Žitná, která skončila v hodu oštěpem šestá. Oba tak pomohli k tomu, že český tým skončil za domácím Polskem druhý. Třetí bylo Maďarsko před čtvrtým Slovinskem. Gratulujeme!
Soustředění Ostružno - aktuální informace
V článku naleznete aktuální informace k soustředění mládeže v Ostružnu. Pokud nám WiFi dovolí, budeme je pravidelně aktualizovat, stejně jako fotky, které naleznete zde.
Aktuální k 10.8. 18:30
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa