AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Fandíme kontinentům
NovinkyPrvní dvě videa z projektu Fandíme kontinentům, který je organizován na podporu Kontinentálního poháru v Ostravě 2018.

Letní soustředění mládeže 2018
V článku naleznete informace ke všem plánovaným soustředěním v roce 2018 pro naši mládež. Soustředění v RS Ostružno je určeno prakticky pro veškerou naší mládež, kromě svěřenců Pavla Antla, Rudy Trubače a Jiřího Perknera, kteří mají stejný režim soustředění jako Tréninková skupina Pat & Mat. Manželé Bažantovi vyjedou na velikonoční soustředění do Sloupu v Čechách, v létě budou taktéž v Ostružnu.
Krajské přebory v hale - info a odjezdy
NovinkyV letošní hale nás čekají dva krajské přebory, na kterých je účast takřka povinná, protože se jedná o jednu z reprezentací klubu a zužitkování práce nás všech. Závodů se mohou zúčastnit pouze registrovaní na ČASu a jen určité ročníky. Seznam registrovaných naleznete zde (do filtru zadejte příjmení a jméno nebo AK Bílina). Podrobnější informace jsou k nalezení v halové ročence, ta je ke shlédnutí zde.
Místo: Jablonec nad Nisou
Odjezd: Časy jsou na oba závody stejné, v 6:15 je sraz, v 6:30 je odjezd, tepličtí přistoupí u Opelu

Datum:
11.2. - Krajské přebory mužů a žen
Mohou závodit i starší žáci a žákyně, tj. závodit mohou 2004 a starší
25.2. - Krajské přebory mladšího a staršího žactva
Mladší žactvo: roč. 2005 - 2006
Starší žactvo: roč. 2003 - 2004
Ročenka 2017
NovinkyNabízím k nahlédnutí Ročenku AK Bílina 2017. Pokud najdete nesrovnalosti a chyby, napište mi, abych je mohl před tiskem opravit.
Milan Holcr
Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný rok 2018
NovinkyPřejeme všem našim atletům, malým i velkým, jejich rodičům a všem přátelům atletiky hezké Vánoce a v roce 2018 úspěšný start a snadné překonávání všech překážek, které vám život připraví.
Kdo by chtěl, může s námi 1.1. 2018 vyrazit v 13 hodinu na Bořeň.
Na mezikrajovém utkání jsme měli dva zástupce
NovinkyV sobotu 9.12. se konalo v Praze Mezikrajové utkání staršího žactva. Do výběru se dostali dva naši zástupci. Aleš Slouka a Vašek Čečrle byli nominováni v běhu na 60 metrů překážek. Oba si udělali osobáky, bodovat mohl ovšem jen jeden. Aleš přispěl 3 body k celkovému 12. místu družstva. Kluci si závody užili a určitě je to motivovalo k další práci. Hezký článek o nich vyšel na webu Atletika pro děti. k dispozici je zde.
MČR v krosu bylo pro nás medailové
NovinkyDne 25.11. se v Dlouhoňovicích uskutečnilo Mistrovství ČR v přespolním běhu. I na tomto mistrovství jsme byli vidět. Jednak se ho účastnilo 8 účastníků, jednak naše závodnice obsadila stupeň vítězů.
Nejúspěšnější atletkou byla juniorka Áďa Civínová, která po hezkém souboji obsadila stříbrnou pozici. Byl to moc hezký závod a Ádě gratulujeme!!!
Z holek jsme měli zastoupení ještě ve starší žákyni Klárce Procházkové (53. místo z 81 účastnic) a mladších žákyň Emči Sebránkové (42. místo z 92 účastnic) a Lindě Dang (57. místo). Děvčata především sbírala zkušenosti a jejich vystoupení lze hodnotit kladně.
Závodů se účastnili také starší žáci Fanda Lácha a Lukáš Baloch, kteří se na delší tratě nespecializují, úkolem bylo především se otrkat. Obsadili tak 70. resp. 89. místo z 82 účastníků.
O něco lépe dopadli mužští zástupci. Hakim Saleh obsadil 29. místo, Max Krčmář pak 50. místo z 54 účastníků.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri