AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Filip Hradil

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Soustředění dětí na Lipne - informace a doba příjezdu
NovinkyMilí rodičové,
zasilame srdečný pozdrav z našeho soustředění. Pravdou je, ze se nám stýská jen trochu, spíš vůbec. Ale těšíme se a mame vas rádi o tom žádná :) Soustředění je náročné, ale zároveň krásné. Nejstarší nabiraji často kondicku na kolech, trénujeme v lesích a na polních cestách a na trávě v kempu, absolvovali jsme Strážce ohně, nejmladší byli na výletě v Českém Krumlově a spousta a spousta dalších věcí. Protože ti není moc signál a wi-fi, fotky nahrajeme po prijezdu. Po kliknutí na Přečíst vše uvidíte našíspolečnou fotku :)
Přijedeme v neděli mezi 1. a 2. hodinou , bližší info az budeme v Praze dáme na web do aktuálních komentářů, popř. volejte Pavla Antla: 776 155 273
Bílinská půlka 45.ročník


45.ročník Bílinské půlky pořádáme již v sobotu 19.srpna od 15:30 hod.
Letošní novinkou je samostatný běh na 800 pro záky a žákyně.
Podrobné informace se dozvíte v propozicích.
Ligový zpravodaj
VýsledkyStřídavé výsledky ligového družstva mužů a stabilní výsledky družstva ligového nováčka žen AK Bílina.
Soustředění Lipno - informace
NovinkyV článku předkládáme kompletní informace sepsané Pavlem Antlem o soustředění mládeže, které letos pořádáme na Lipně.

Tréninky mládeže skončily
NovinkyPro letošní školní rok skončily tréninky mládeže. Rozpis a harmonogram tréninků od září zveřejníme v srpnu. V brzké době se objeví informace o soustředění a závodech EKAG v Brně. Přejeme hezké prázdniny!
3.kolo II.ligy se blíží
Ahoj všem.

Po druhém kole v Liberci, které se konalo v neděli 4.6.2017 jsme měli určitě jiné pocity než po vítězném prvním kole v domácím prostředí. Startovalo jenom 15 závodníků a z toho tři chodci měli již předzávoděno, tak že opravdové torzo bojovalo a konečný výsledek je takový jaký je. Předpokládám, že do Mladé Boleslavi pojedeme opět v té nejsilnější sestavě a popereme se o vítězství. Dejte mi proto včas vědět a potvrďte mi discipliny.
Meziměstské závody - výsledky
NovinkyVčera jsme na našem stadiónu uspořádali první meziměstské utkání mezi naším oddílem a AK Slovanem Duchcov. Kompletní výsledky jsou Zde. V celkovém součtu zvítězil náš oddíl, ale o to až tak nešlo. Cílem bylo, aby si zazávodily na stadiónu děti, které ještě nemají na ovále pravidelné soutěže.
Pozn. večer doplníme foto z tohoto klání
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri