AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Historické bodování jednotlivců v lize
VýsledkyNabízím vám k nahlédnutí kompletní bodové součty závodníků a závodnic za jednotlivé roky v první a nyní už druhým rokem v druhé lize.
Soubor ke stažení ZDE.
Běh kolem Doubravky
V neděli 4. 11. se na teplické Panorámě uskuteční tradiční závod v přespolním běhu - Běh kolem Doubravky. Přihlášky se provádí na místě min půlhodiny před startem. Vedoucím trenérem na akci bude Ruda Trubač, v případě dotazů na místě se obraťte na něj. tel. 725 421 696. Kompletní propozice jsou ke shlédnutí zde.
Poháry a medaile připraveny
Výsledky Podzimních vícebojů a tím pádem soutěže o Krále a královnu Bořně již víme. Během následujících tréninků dojde k předání pohárů pro krále a královny a medailí pro nejlepší podzimní vícebojaře.
Král a královna Bořně 2018 - výsledky
V článku objevíte výsledky čtyřdílné soutěže Král a Královna Bořně 2018.
Podzimní véceboje mládeže - výsledky
Po rozkliknutí objevíte celkové výsledky podzimních vícebojů, které se uskutečnili v pátek 5. 10. v rámci tréninku, tedy kategorií: atletická školka, přípravka. Elévové/elévky a mladší žactvo závodili v sobotu 13. 10. za použití programu atletická kancelář, výsledky jsou proto ke shlédnutí zde. Je třeba kliknout na body - závodníci.
Pozvánka na valnou hromadu
Po rozkliknutí "přečíst vše" se vám objeví oficiální pozvánka na valnou hromadu, která se uskuteční dne 16. 11. v zasedací místnosti MěÚ v Bílině od 17:00.
Oddílové víceboje
V sobotu se na našem stadionu uskuteční poslední závody na dráze pro naší mládež - oddílové víceboje. Zároveň se jedná o poslední díl ze seriálu a Krále a královnu Bořně. Závody se konají od 10:00, sraz je tedy na stadionu v 9:00. Závody jsou určeny pro ročníky 2005 - 2006 (mladší žactvo - pětiboj) a 2007 - 2008 (elévové - čtyřboj). Protože to jsou závody pouze pro členy AK Bílina, bude panovat jistě pohodová a takřka tréninková atmosféra, děti tak nemusí mít strach. Absolvování vécebojů je ovšem jednou z podmínek, aby svaz mohl atleta ozačit za aktivního v rámci Sportovního střediska. Propozice jsou ke shlednutí zde.
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa