AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Adéla mistryní a počínání ostatních na MČR v krosu
MairichovciV sobotu 19. listopadu jsme vyrazili na vrchol krosové běžecké sezóny do Prahy Motola na MČR, které se po desítkách let konalo až na podzim a na extrémním golfovém travnatém terénu za neustálého přílivu dešťóvýh kapek. " A káplo nám pro štěstí".


Adélka ve své kategorii juniorek zvítězila naprosto suverénně o dvacet vteřin a na čele běžela od startu až do cíle. Být mistryní ČR je "dost dobré". Velká pochvala patří i trenérům, hlavně Johnovi.


Velké želízko byl určitě start Filipa v kategorii mužů mílařů, i když terén závodu určiťě nebyl nastaven na Filipovy dispozice. Start se nepovedl, velká ztráta a dále špatná volba obutí Filipa určitě připravila o souboj o medaili. Filip doběhl nakonec na 6.místě, tak že i jemu patří velká pochvala. Filip letos potvrdil vstup do české běžecké elity umístěním na MČR na dráze, na Běchovicích a v sobotu i na krosu.
Příjemným překvapením bylo počínání Veroniky Steklé, která v mladších žákyních skončila na velmi pěkném 30. místě, kdy kombinuje dlouhé běhy a vrh koulí (i v této disciplíně patří k nejlepším v kraji a k širší špičce v rámci ČR) a věnuje se především tenisu. Věříme, že ji tento úspěch "nakopne" k další práci.

Max běžel rovněž tuto kategorii mužů mílařů , určitě bojoval a patří mu pochvala.
Poslední hodnocení patří Matyášovu výkonu v kategorii dorostenců. " Start špatný a tím pádem v pokračování všechno špatné". Myslím si, že se Matyáš " trochu dost" přemotivoval a dopadlo to jak dopadlo. Maty to nakonec "zabalil". I to je někdy dobrá zkušenost pro mladého dorostence. Hlavu vzhůru.Hodnocení mistrovství určitě jako velmi úspěšné. V pondělí se dovíme, zda Adélka s trenérem Johnem pojedou na ME v krosu do Itálie.
Budeme držet palce.

filip zizka mistrovstvi cr v krosu
max krcmar mistrovstvi cr v krosu
adela civinova mistrine cr
adela civinova mistrine cr
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa