AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Neskutečná čísla pro neskutečný závod běh Kyselkou
Výsledky
Ani mráz, ani déšť nezastavil rovných 300 účastníků Běhu Kyselkou. Ti se utkali o hodnotné ceny a poháry v tradičním závodu, který se v našem kraji v prostředí lázní Kyselka pořádá.

Startovaly všechny kategorie. Od nejmenších, kteří běželi 100 metrů, přes žactvo, juniory, dospělé až po vetrány. I když opravdu mrzlo, závodníky s pravým atletickým srdcem to neodradilo. V řadě kategoriích zvítězili borci z domácího oddílu, kteří znají trať dokonale a byli perfektně připraveni. Okolí altánku bylo plné fanoušků, rodičů a přátel atletiky. Potlesk si zasloužil každý, kdo doběhl do cíle. Do Bíliny se sjeli závodníci s celého kraje a závod hodnotili jako velmi vydařený. Závod se líbil tzv. hobíkům, ale i ligovým závodníkům. Mnohdy šlo o první testování formy. K vidění byly kolikrát velké souboje, kdy o vítězi rozhodla ža cílová rovinka.
Závod by se nemohl uskutečnit bez partnerů a sponzorů celé akce. Velmi děkujeme městu Bílina, skupině ČEZ, Bílinské Kyselce, Ústeckému kraji, firmě REGALBIKE, stejně jako vyberpohar.eu a farmě E + K s.r.o.

Výsledky Běhu Kyselkou jsou ke stažení ZDE.
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa