Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Běh zámeckým parkem v Klášterci
MairichovciV neděli 20.10 se naše skupina vydala na návštěvu do Zámeckého parku v Klášterci. Na první pohled se může zdát, že jde o lázeňský rovinatý běh, realita je však jiná. Na běžce čekala náročná štěrková trať plná kamenů, schodů a listí. Na místě byla celá naše skupina a nevedla si vůbec špatně. Káťa S. v starších žakyních doběhla na 5. místě, první medajli (bronzovou) vybojoval hned po ní v kategorii dorostu další benjamínek Hakim. V kategorii juniorů a dorostenek jednoznačně kralovali a s obrovským náskokem zvítězili Filip H. s Luckou.

V hlavní kategorii žen si doběhla Káťa T. pro zlato a na závěr se na start postavila nejpočetnější skupina Mairichovců v kategorii mužů. Závod opanoval výborně běžící Jarda Luč, ve finiši pak Kuba porazil dotírajícího Pletichu a navíc ještě na 4. a 5. místě dorazili do cíle Honza s Filipem Ž. Nebýt tak Ríšy Pletichy, patřily by první čtyři místa borcům z AK Bílina, což nic nemění na tom, že se dnes závody opravdu vydařily.