Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

MČR v silničním běhu - Praha Běchovice
MairichovciSkupiny Jana Mairicha se pravidelně zúčastňovaly nejstaršího silničního závodu v Evropě Běchovice - Praha, letošek nebyl výjimkou. Zúčastnila se většina skupiny, ze které si nejlépe vedla Lucka Lokšanová, která doběhla na 5.místě mezi juniorkami, časem 41:23min. Tento čas a umístění dává hodně nadějí do budoucna, protože Lucka bude v této kategorii ještě další 3 roky. Mezi juniory běžel velmi slušně Filip Hradil, který doběhl 8. v čase 35:35min. Nejrychleji ze skupiny běžel Filip Žižka, který se opět zaskvěl skvělým výkonem 32:42min. a 13.místo mezi muži. Vůbec špatně si také nevedl Honza Štochl, který proběhl 19tým v pořadí mužů v čase 33:55min. Dále se zúčastnil Aleš Filingr, který ovšem ze zdravotních důvodů musel stavět na 8.km a závod pro něj předčasně skončil, po téměř kilometru chůze závod "ze slušnosti" doběhl.

zdroj fotek: atletika.cz