AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Filip Hradil

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Zprávy od trenérů
Soustředění Lipno - informace
NovinkyV článku předkládáme kompletní informace sepsané Pavlem Antlem o soustředění mládeže, které letos pořádáme na Lipně.

Ligový zpravodaj
VýsledkyStřídavé výsledky ligového družstva mužů a stabilní výsledky družstva ligového nováčka žen AK Bílina.
Tréninky mládeže skončily
NovinkyPro letošní školní rok skončily tréninky mládeže. Rozpis a harmonogram tréninků od září zveřejníme v srpnu. V brzké době se objeví informace o soustředění a závodech EKAG v Brně. Přejeme hezké prázdniny!
3.kolo II.ligy se blíží
Ahoj všem.

Po druhém kole v Liberci, které se konalo v neděli 4.6.2017 jsme měli určitě jiné pocity než po vítězném prvním kole v domácím prostředí. Startovalo jenom 15 závodníků a z toho tři chodci měli již předzávoděno, tak že opravdové torzo bojovalo a konečný výsledek je takový jaký je. Předpokládám, že do Mladé Boleslavi pojedeme opět v té nejsilnější sestavě a popereme se o vítězství. Dejte mi proto včas vědět a potvrďte mi discipliny.
Meziměstské závody - výsledky
NovinkyVčera jsme na našem stadiónu uspořádali první meziměstské utkání mezi naším oddílem a AK Slovanem Duchcov. Kompletní výsledky jsou Zde. V celkovém součtu zvítězil náš oddíl, ale o to až tak nešlo. Cílem bylo, aby si zazávodily na stadiónu děti, které ještě nemají na ovále pravidelné soutěže.
Pozn. večer doplníme foto z tohoto klání
Meziměstské závody
NovinkyVe středu 14. června se na našem stadionu od 16h uskuteční meziměstské utkání Bílina-Duchcov. Závody jsou určené pro ročníky 2010-2011 a 2009-2008.
Klubové závody III, Král a královna Bořně - výsledky
NovinkyV článku pro rozkliknuití objevíte výsledky pátečních oddílových závodů.
Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri