AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Zprávy od trenérů
Družstva mužů a žen vyhrála domácí první kolo II. ligy

V sobotu 19. května se na našem stadionu konalo první kolo II. ligy. Vedoucí obou družstev tušili sílu, ovšem suverénní vítězství žen a první příčka mužů bylo příjemným překvapením. Mladé holky navíc svůj výkon ozdobily překonáním několika oddílových rekordů. Více v článku.
Bílinské víceboje úspěšné

Během uplynulého víkendu se na našem stadionu konal tradiční mítink - Bílinské víceboje. I když během celého víkendu foukal silný vítr, který zkazil některé výkony a přání na splnění limitů na MČR či dokonce ME, závody to byly kvalitní. Během dvou dní se v soutěži všestrannosti utkalo celkem 215 atletů a atletek. V krajském přeboru se utkaly kategorie atletické přípravky a mladšího žactva. Velké díky patří všem rozhodčím, kteří se s náročnými závody popasovali bravurně, moc si toho vážíme a děkujeme jim. Výbor klubu také děkuje všem atletkám a atletům, kteří náš klub na našem velkém mítinku reprezentovali.
Fotky jsou ke shlédnutí zde. Celkové výsledky jsou zde.
Naši medailisté:
1. místo - Kamila Frontzová (ženy OPEN)
2. místo - Slouka Aleš (starší žáci)
2. místo - Sebránková Ema (mladší žákyně)
Klubové závody II
V pátek 11. 5. se uskutečnil druhý díl našich klubových závodů. Celkové výsledky jsou ke shlédnutí v článku po rozkliknutí "přečíst vše".
Přesunutí tréninku mládeže
V pondělí 7.5. je trénink skupin J. Nechvátala, K. Vokurky a H. Smrže zrušen. Přesouvá se na středu 9.5. od 16h, kdy se půjde vzhledem k závodům staršího žactva a dorostu na Kyselku.
Dopravní obtíže
Z důvodu odstranění nefunkčního vodovodního přivaděče bude hlavní silnice č. 13 přibližně následujících 14 dní průjezdná kyvadlově jedním pruhem od radnice k Lidlu. Počítejte tak s velkým časovým zpožděním a přizpůsobte tomu příjezd na trénink.
Klubové závody I -Král a královna Bořně
Výsledky sobotních závodů jsou ke shlédnutí zde. Bodovací soutěž o Krále a Královnu Bořně se objeví po rozkliknutí "přečíst vše."
Zahajovací závody na dráze
Na četné dotazy a žádosti  k možnosti startu mladšího žactva reagoval výbor klubu takto. Mladší žactvo může na zahajovacích závodech startovat, ale pouze v bězích.

Propozice.

Přihlášky.Za výbor klubu Milan Holcr

Jsem atlet
Jsem atlet
Vzkazník
Partneri